Verder naar het zuiden
Door: Erik de Best
Blijf op de hoogte en volg Erik
06 September 2015 | Australië, Agnes Water
Nadat Sacha en ik afscheid hebben genomen van John en Claire zijn we via de waterfall way naar het zuiden gereden. Hier hebben we Milla Milla falls, Elinja en Zilinja falls gezien. Ik heb deze watervallen al gezien maar het blijft mooi om te zien in de avond verbleven we op een rest area bij Babinda en dag erop zijn we bij de boulders, Josephine falls en Eubanegine swamp bij de swamp wilden we zoutwater krokodillen spotten maar die hadden we helaas niet gezien het was leuk geweest voor Sacha als ze een wilde krokodil kon zien. De dag erop zijn hebben we geprobeerd Queensland hoogste berg te beklimmen bijna 1600 meter hoog. De wandeling was maar 7.5 kilometer maar betekent dus dat je voor je gevoel 1 lange trap omhoog loopt. vanwege Sacha haar diabetes konden we niet de top halen maar we zijn tot 5 kilometer gekomen. aan het einde van de dag waren we kapot en wilden we een douche en knappe camping dus zijn we dankzij een tip van Jeroen en Paul naar Etty bay gereden. Hier zagen we 2 cassowaries en als avond eten hadden we een BBQ pal naast het strand. vervolgens zijn we naar Mission beach gereden hebben hier even op het strand gelegen en zijn we beiden gruwelijk verbrand en in de avond ergens langs de Bruce Highway geslapen, de ochtend erop hebben we eerst een stuk gereden naar Frosty Mangoes hier hebben een heerlijke brunch gehad en met onze buikies vol zijn we naar Wallaman falls gereden. Deze waterval had ik hoog op mijn verlanglijstje staan. En het was dan ook zeker een mooie waterval, na een jaar reizen heb ik zo veel mooie watervallen gezien en het moet nu echt wel een mooie zijn om mij te verbazen maar dat deed Wallaman dan ook zeker. Na Wallaman zijn we naar Jourami falls gereden op het plaatje zag deze er bijna spectaculairder uit dan Wallaman maar eenmaal aangekomen was het een klein stroompje, balen waarschijnlijk is de foto genomen tijdens het regenseizoen.... s avonds hadden we ons kamp weer opgezet langs de Bruce highway om de ochtend erop weer verder naar het zuiden te rijden. We zijn gestopt bij little creek cascades waar we een frisse duik hebben genomen ook zijn we van de rockslides gegaan. Hier ben ik al een keer geweest met Jeroen en Paul maar het is gewoon zo tof haha. Daarna zijn we naar Townsville gereden en zijn vanaf daar naar Magnetic Island gegaan. Dit was erg leuk hier hebben we 2 scooters gehuurd en zijn het eiland rond gereden. hebben op het strand gelegen en geprobeerd te snorkelen maar de wind stond verkeerd waardoor het water niet helder genoeg was om veel te kunnen zien. In de middag lekker op een terrasje gezeten en op de weg terug naar de ferry hebben we een wandeling gemaakt naar the forts, in de 2e wereld oorlog was Magnetic Island een fort waar grote kanonnen stonden die de Japanse boten tegen moesten houden, zeer interessant. Na Magnetic island en Townsville zijn we weer verder naar beneden gereden waar we voor de laatste keer Jeroen, Paul en Marit zagen en dit was dan toch echt de laatste keer dat ik mijn vrienden in Australië zag. Na afscheid genomen te hebben zijn Sacha en ik naar Airlie Beach gegaan en zijn hier twee nachten gebleven de eerste avond zijn we uitgeweest en hadden zo veel fun. in de middagen dat we in Airlie beach verbleven hebben we een wandeling gemaakt met een mooi uitzicht op de Whitsunday eilanden. ook hebben we een waterval gezien die erg tegen viel. er was namelijk geen waterval.... Na een tip van een local zijn we ten noorden van Airlie gaan snorkelen helaas was het eb waardoor we moeilijk rond het koraal konden zwemmen. Na Airlie beach zijn we naar finch hatton gorge gereden en hebben hier een wandeling door het regenwoud gedaan naar Aruluen falls en wheel of flame falls dit was een heerlijke dag. vervolgens zijn we naar cape hillsborough gegaan waar Sacha haar eerste kangoeroe's gezien heeft en op de weg terug had ze er bijna 1 onder de auto. Ze had alleen de staart geraakt. in Mackay heb ik een aanvraag gedaan voor mijn second year visa dit grapje kost mij 440 dollar Tot ziens geld... Na Mackay zien we iets meer naar het zuiden gereden naar een plaatje genaamd Carmila hier konden we werkelijk op het strand slapen omdat het zo'n mooie plek was zijn we hier 2 nachten gebleven. 1 nacht hebben we gedanst op het strand met Afrikaanse muziek op de achtergrond. Daarna door gereden naar Rockhampton waar Subi weer twee nieuwe bandjes nodig had. 1 was lek gegaan tijdens rijden en de ander was zo goed als af. Ook zijn we in Rockhampton naar de Botanical gardens en dierentuin gegaan wat beide gratis was.
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley